Jesteśmy odpowiedzialnym
producentem stolarki drewnianej.

Okna Wójcik to ponad 30 lat doświadczenia na rynku stolarki drewnianej i przeciwpożarowej. Czerpiąc z tradycji rodzinnego rzemiosła, tworzymy silną markę, będącą symbolem niezawodności, estetyki i najwyższej jakości.

Na co dzień uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Ich oczekiwania, pomysły oraz wizje stają się dla nas kierunkowskazem. Nasza współpraca opiera się na wzajemnej inspiracji i poszukiwaniu dróg do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Zamiast ograniczeń widzimy nowe możliwości. Wyzwania zamieniamy w realizacje, które nieustannie rozszerzają naszą ofertę. Mamy doskonałych fachowców, nowoczesne zaplecze technologiczne i wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem na rynku stolarki drewnianej oraz przeciwpożarowej. Łącząc nasze zasoby z rodzinną pasją, potrafimy tworzyć produkty dopasowane do indywidualnych oczekiwań osób, które zaufały naszej marce. To ich zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją.
Jesteśmy odpowiedzialnym producentem stolarki drewnianej. Nasza działalność odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, a tworzone produkty doskonale wpisują się w promowanie energooszczędnych rozwiązań oraz potrzeby budownictwa pasywnego.

Oferujemy również niebanalne rozwiązania z zakresu stolarki przeciwpożarowej, tak ważnej w obiektach zabytkowych, użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie wydzielona jest strefa pożarowa starając się zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym niebanalnym wyglądzie i zachowaniu charakteru obiektu.
 
 
 

Realizacje

Każdego dnia dbamy o najwyższy standard obsługi klientów. Nasze wyroby cieszą się uznaniem i renomą zarówno w Polsce, jak i na wielu innych europejskich rynkach, m.in. w Niemczech, Belgii, Holandii, Danii, Szwecji, Czechach, a także we Francji.
 
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.